Відомий аграрій пояснив, що означатиме для України продаж сільськогосподарських земель

Іван Чайківський“Це державна зрада”, – так охарактеризував ідею продажу сільськогосподарських земель в Україні відомий аграрій Іван Чайківський.

Він розкритикував пропозицію Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка щодо продажу 1 млн га українського чорнозему. Очільник Тернопільського обласного осередку Аграрної партії України вважає, що допустити цього ніяк не можна.

“В умовах тотального зубожіння населення, коли українське законодавство не готове до створення ринку землі взагалі, провокувати суспільство такими ідеями – це не що інше як державна зрада”, – вважає аграрій Іван Чайківський.

Читайте також: Стало відомо, хто очолив Аграрну партію України на Тернопіллі

За його словами, українці, які доведені чинним Урядом до зубожіння, не можуть стати реальними покупцями своєї ж землі. А це призведе до того, що орні площі скуплять чергові олігархи. Цього разу –  земельні.

Чайківський вважає, що в такий спосіб на догоду купці багатіїв Яценюк відбере у місцевих громад реальний спосіб наповнення бюджетів, що вплине на розвиток громад та виконання ними своїх фукцій, як от асфальтування доріг, благоустрій населених пунктів, ремонт і будівництво шкіл, садочків, лікарень тощо.

“Всі аграрії розуміють глибину проблеми озвученої Яценюком ініціативи, тому треба домагатися якомога швидшої відставки Уряду, бо за його подальше перебування при владі ми платитимемо найвищу ціну – землю держави Україна, – наголошує Іван Чайківський. – Адже свого часу влада вже гралася з землею, яка відводилась Чорноморському флоту Росії. До чого це призвело, ми всі бачимо”.