Відомому спортсменові, котрий здобув історичну нагороду для України, влада не виділила обіцяної квартири: чиновники мовчать

фото: УНІАН
фото: УНІАН

Мова про біатлоніста Дмитра Підручного, котрий здобув історичне “золота” на чемпіонаті світу. У березні 2019 року Дмитро Підручний здобув історичну нагороду для українського біатлону. У шведському Остерсунді в гонці переслідування він переміг грізного суперника Йоганнеса Бо й став чемпіоном світу.

Тоді йому пообіцяли виділити квартиру, адже Дмитро проживає на Терноільщині разом з батьками, дружиною і двома малолітніми дітьми.

Але обіцяної квартири біатлоніст не дочекався. За його словами, влада на контакт не йде.

Про це капітан чоловічої збірної з біатлону розповів в інтерв’ю Трибуні.

"Нічого не змінилося. Місцева влада не хоче йти на контакт в цьому питанні. Рік тому президент змінювався, Верховна Рада — усім було не до цієї справи.

Зараз теж проблема в країні — і хто ж почне це питання порушувати? Скажуть: "Розумієш, у нас коронавірус в країні", — і так поки немає жодного прогресу, тільки все на словах. Уже став чемпіоном світу, а всі просто "морозяться". Хіба що Олімпіаду вигравати — тоді вже точно. Поки тільки слова і обіцянки", — нарікнув Підручний.