Відновлення мосту у Станиці Луганській: стало відомо, що саме має зробити українська сторона, а що – бойовики (Відео)

Стан момту у Станиці Луганській на початок липня 2019. Фото - сайт Президента України
Стан момту у Станиці Луганській на початок липня 2019. Фото – сайт Президента України

Після розведення сил у Станиці Луганській в кінці червня у найближчий час бойовики мають забрати свої конструкції біля і синхронно з обох сторін почнеться відбудова мосту.

Про таку домовленість, досягнуту 17 липня на переговорах у Мінську, повідомив представник ОБСЄ у Тристоронній контактній групі Марк Сайдік.

"Сторони одночасно починають ремонт мосту", - сказав Сайдік.

Читайте також: На переговорах у Мінську досягнуті глобальні домовленості

За його словами, в обов'язки української сторони входить підняття заваленого в ході бойових дій прольоту мосту, тоді як сторона ОРДЛО зобов'язана  відновити покриття та огорожу мосту.

Читайте також: Зеленський поставив російським окупантам Донбасу ультиматум: «Будемо чекати тиждень» (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», після розведення військ у Станиці Луганській в кінці червня цього року Президент України, відвідавши місце розведення сторін, 8 липня заявив, що якщо бойовики в рамках відведення сил не заберуть свої колишні конструкції біля мосту в Станиці Луганській за тиждень, то Україна в односторонньому порядку почне зводити новий міст через Сіверський Донець. За словами Президента України, повністю відновити міст можна за місяць.

Читайте також: Бійці ЗСУ показали свої нові крайні позиції після розведення сил біля Станиці Луганської (Відео)

Очільник бойовиків самопроголошеної «ЛНР» Леонід Пасічник на це попередив, що будь-які односторонні дії України з початку відновлення мосту бойовики будуть розцінювати як агресію і відкриватимуть вогонь.

Більше подробиць - у відео Факти ICTV.