Відбувається торгівля євреями! Те, чим займалися в роки Другої світової війни нацисти та їхні посібники – Віталій Портніков

Віталій ПортніковВиступ Володимира Путіна на Міжнародному форумі в Єрусалимі мислився Кремлем і довкола кремлівським олігархом В’ячеславом Кантором, який організував майданчик для самомилування російського президента, як потужна заявка на спадкоємність — спадкоємність лідера країни-переможниці, захисниці і визволительки. А вийшло — виступ людини, яка торгує заручниками.

Український президент Володимир Зеленський намагається зустрітися з Путіним в Єрусалимі, щоб зрушити з мертвої точки узгоджений на паризькому саміті процес звільнення українських громадян, утримуваних в російських, кримських і донецьких в’язницях. Утримуваних в нелюдських умовах, про які після звільнення багато колишніх заручників просто бояться згадувати. І ми ще не знаємо, які політичні й економічних поступки, яку данину зажадає кремлівський Баскак від Зеленського, якщо зустріч відбудеться і обмін все ж буде.

Але тепер ми точно знаємо, що зажадав Путін від ізраїльського прем’єр-міністра Біньяміна Нетаньяху в обмін на звільнення його співвітчизниці Наама Іссахаре, засудженої до ув’язнення в Росії після затримання в транзитній зоні аеропорту Шереметьєво. Олександрівське подвір’я — щоб, як шубу з панського плеча, подарувати його компанії крикунів з степашінського Імператорського(!) Православного палестинського суспільства.

Торгівля євреями! Те, чим займалися в роки Другої світової війни нацисти та їхні посібники! Людина, яка міняє єврейську дівчину на будівлі в кращих традиціях Голокосту, з незворушним і повчальним виглядом буде виступати на форумі Голокосту в одному з найтрагічніших меморіалів сучасного світу в ролі царя-визволителя єврейського народу під єврейські та інші оплески!

Це, звичайно, ніяка не гримаса історії. Це просто гидота.

Джерело: Грани.