“Вибачте, це життя”, – Віда зробив несподівану заяву після “Слава Україні!” (Відео)

ф1Футболіст збірної Хорватії Домагой Віда після резонансу, який викликав його вигук “Слава Україні!”, несподівано почав просити за це вибачення.

Відповідне відео опубліковане на YouTube каналі Росія 24.

Читайте також: «Слава Україні!»: перемогу над збірною РФ у ЧС-2018 Віда присвятив Україні. Росія зчинила скандал (Відео)

В  інтерв’ю після півфінального матчу ЧС-2018 11 липня, у якому Хорватія перемогла збірну Англії і вийшла у фінал турніру, у Віди запитали, чи чув він, як його під час матчу освистували вболівальники.

Екс-гравець київського "Динамо" Домагой Віда несподівано почав просити вибачення у росіян за те, що раніше у відео сказав "Слава Україні!".

"Я зробив помилку. Вибачте, це життя", - заявив Віда, додавши, що зробив уже висновки.

Читайте також: Футбольний скандал через Вукоєвича і Віда переріс у дипломатичну площину (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», після матчу 7 липня, у якому Росія програла збірній Хорватії і припинила виступи у ЧС-2018, члени збірної Хорватії екс-динамівці Домагой Віда та Огнєн Вукоєвич, записали відео, у якому пеермогу Хорватії над РФ присвятили Україні.

Росія підняла скандал, заявивши, що за таке відео хорватського футболіста має покарати ФІФА. ФІФА, зреагувавши на скарги Росії, побачила у гаслі «Слава Україні!» політичний підтекст і покарала Віду і Вукоєвича.

За двох хорватських спортсменів, які грали за київське «Динамо», вступились у ФФУ.

Читайте також: Понад 150 тисяч українців висловились про рішення FIFA. У мережі з’явилось нові кадри Віди зі словами «Слава Україні!» (Відео)

МЗС України англійським ЗМІ було змушене пояснити, що нічого політичного, тим більше націоналістичного в гаслі «Слава Україні!» нема і не може бути, бо це таке ж саме гасло, як і «Боже, бережи Королеву!».

Читайте також: Іменна футболка для Путіна з логотипом FIFA: у мережі заговорили про подвійні стандарти (Фото)

Також українці взялись тролити сторінку ФІФА у Фейсбук, у результаті міжнародна організація відімкнула функцію коментарів на своїй сторінці, рейтинг якої впав до рекордно низьких показників.

Читайте також: «Слава Україні»: Федерація футболу України зробила Вукоєвичу заманливу пропозицію (Відео)

Після всього цього міжнародного скандалу тепер Віда "дав задню". Що  це - відступ чи обхідний маневр - поки невідомо.

Читайте також: «Слава Україні!»: у мережі опубліковані кадри, як це гасло промовляють світові лідери (Відео)