Від жодного випадку Covid-19 до понад 250: карта поширення коронавірусу по регіонах України (Мапа)

Карта поширення коронавірусу в Україні на ранок 7 квітня. Мапа - Центр громадського здоров’я України
Карта поширення коронавірусу в Україні на ранок 7 квітня. Мапа – Центр громадського здоров’я України

Коронавірус в Україні лабораторно виявлено в усіх регіонах, крім одного. Кількість хворих на Covid-19 по регіонах України відрізняється суттєво – від жодного випадку коронавірусу у Миколаївській області до понад 250 у столиці України.

Як повідомляє Центр громадського здоров’я України, станом на 9:30 7 квітня загалом в Україні підтверджено 1 тисяча 462 випадки Covid-19. За останню добу в нашій країні діагноз “коронавірус” був підтверджений у 143 хворих.

Найбільше хворих на коронавірус в Україні з початку спалаху Covid-19 виявлено в Києві. Там, за даними Центру громадського здоров’я України, 253 випадки коронавірусу. До лідера за цими показниками наближається Чернівецька область, де на ранок 7 квітня підтверджено 247 випадків коронавірусу, та Тернопільська, де виявлено загалом 168 хворих на Covid-19.

Миколаївська область залишається єдиним регіоном України, де від 3 березня (дати першого лабораторно підтвердженого випадку коронавірусу в Україні) досі жодний випадок Covid-19 не виявлений.

Читайте також: Кількість нових випадків Covid-19 в Україні за добу зросла вдвічі

Карту поширення коронавірусу по регіонах України станом на 9:30 7 квітня опублікував Центр громадського здоров’я України.