Від вогнепального поранення загинув голова Народної Ради Миргорода Василь Третецький

indexВід вогнепального поранення помер екс-мер Миргороду, голова Народної Ради Мирогорода, член Центрального Проводу УНП Василь Третецький. 9 днів він пробув у вкрай важкому стані у лікарні. Про це повідомили у прес-службі УНП.

Нагадаємо, 16 березня у Миргороді скоєно активіста і координатора миргородського Євромайдану, голову Народної ради Миргородщини, члена Центрального Проводу УНП 58-річного Василя Третецького злочинці хотіли викрасти біля його автомобіля. Та коли він почав чинити опір, вистрілили у ногу з мисливської рушниці.

Через сильну травму та втрату чотирьох літрів крові Василь Третецький знаходився увесь час у реанімації.

“Українська Народна Партія висловлює співчувття ріднимі близьким Василя Пилиповича. І вкотре вимагає від Міністерства Внутрішніх справ ретельно розслідувати це кримінальне провадження і встановити справжніх замовників та виконавців злочину. А від Генеральної прокуратуру – взяти розслідування злочину під особистий контроль”, – йдеться у повідомленні.

Довідка: 59-річний Василь Третецький полковник запасу Збройних Сил України. У 1996 і 2000 роках обирався міським головою Миргорода, очолював Асоціацію міст Полтавщини. У 2005-2007 був заступником голови Харківської облдержадміністрації (Арсена Авакова). Тривалий час очолював Харківську обласну організацію Української народної партії. Останнім часом займався громадсько-політичною діяльністю на Миргородщині. Член Центрального Проводу УНП.