Від сьогодні Тернопіль знову у червоній зоні через коронавірус: як живе місто (Відео)

Через перевищення у понад 5 разів середньоукраїнського рівня захворюваності на коронавірус у Тернополі Центральна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на своєму засіданні 24 вересня віднесла цей обласний центр до червоної зони карантинних обмежень. Обмеження в Тернополі мають бути запроваджені від сьогодні.

Як повідомив у Фейсбук міський голова Тернополя Сергій Надал, із 28 вересня у Тернополі діятиме червоний рівень карантинних обмежень. При цьому громадський транспорт, як цього вимагає МОЗ, у Тернополі не зупинятимуть – він курсуватиме у режимі спецрейсів. Також, за повідомленням міського голови,  підприємства самі вирішуватимуть, чи переходити їм на дистанційний графік роботи, а батьки можуть вирішувати, чи відправляти дітей в освітні заклади – школи і дитсадки в Тернополі з 28 вересня працюватимуть.

Продаж квитків на поїзди зі станції “Тернопіль”, як і посадку в потяги з цього обласного центру, “Укрзалізниця” з 28 вересня припинила.

МИ МАЄМО ЗВИКАТИ ДО НОВОГО ЖИТТЯ В УМОВАХ ЕПІДЕМІЇ КОРОНАВІРУСУ🔷 Звикати до життя з небезпекою захворіти, звикнути, що…

Gepostet von Сергій Надал am Freitag, 25. September 2020

Як Тернопіль від сьогодні живе в у мовах карантинних обмежень червоної зони, куди через Covid-19 потрапляє вже втретє, – у відео ТСН.