Від реклами бюджет Тернополя отримав більше трьох мільйонів

PC240051-nЗа тимчасове користування місцями розташування рекламних засобів, що перебувають у комунальній власності, до бюджету Тернополя вже надійшло 3,1 млн грн. Саме таку цифру передбачав план на 2013 р., повідомив начальник управління стратегічного розвитку Юрій Дейнека.

Окрім того, за його даними, 614 тис. грн податку на додану вартість надійшло до держбюджету.

– До кінця року ще кілька днів, а план за надходженнями ми вже виконали. І це при тому, що кількість рекламних площин цього річ, порівняно з минулим роком, зменшилася, – звітував він депутатам Тернопільської міської ради 24 грудня. – Зокрема, у місті стало на 34 біг-борди та 20 сіті-лайтів менше. Адже ми постійно проводимо демонтаж незаконно розміщеної реклами.

За словами Юрія Дейнеки, у відділі, який контролює питання встановлення зовнішньої реклами, працюють троє людей. Вони обслуговують майже 600 клієнтів і виконують ще ряд завдань від управління стратегічного розвитку.

Читайте також. Пікет: до міськради у Тернополі прийшли парки (Відео)

До речі, у 2012-му місто від розташування рекламних засобів отримало 3 млн грн. Тож, проаналізувавши сказане чиновником, депутати підтримали його звіт 47 голосами «за».