Від паводків на Тернопіллі можуть постраждати 3500 людей

паводокУ зону затоплення, загальною площею біля 30 тис. га, внаслідок повені і дощових паводків на території Тернопільської області можуть потрапити понад 50 населених пунктів.

Отже, у небезпеку можуть потрапити 3500 людей, повідомив сайт ОДА 12 лютого.

Читайте також. Лід – крихкий, тому ризикувати життям заради окунця – не варто, кажуть рятувальники у Тернополі (Відео)

Питання щодо підготовки органів місцевого самоврядування Тернопільської райдержадміністрації до дій під час пропуску льодоходу, повені та паводків розглянули під час виїзної наради у Великоберезовицькій селищній раді. Головував на ньому начальник управління з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації Василь Майка.

Читайте також. Температура у Тернополі буде суттєво вищою за норму. Чекайте туманів

Основні проблемні питання: відсутність локальних систем оповіщення в населених пунктах, що потрапляють в прогнозовану зону підтоплення, майже всі гідротехнічні споруди, а також дамби водосховищ потребують ремонту, на низькому рівні знаходиться організація очищення систем водовідведення, меліоративних каналів і русел річок для забезпечення їх максимальної пропускної спроможності.

Довідково. Для оперативного реагування, в разі виникнення затоплення територій, Управління готове залучити 165 чоловік особового складу та 155 одиниць техніки.