Від нуля до 24 тисяч гривень: Рева пояснив, хто, скільки і коли отримає на руки в ході монетизації субсидій (Відео)

субсидії-гроші і квитанції на фоні напису прийом платежівВ Україні стартувала монетизація субсидій не комунальні послуги, відповідно до якої субсидії українці отримуватимуть готівковими грошима.

Як заявив сьогодні під час години запитань до Уряду у ВР міністр соціальної політики, вже в березні монетизовані субсидії отримають майже 3 мільйони 400 тисяч домогосподарств України, які мали субсидії під час цього опалювального сезону від жовтня 2018 року.

За словами Андрія Реви, виплати в березні за лютий складуть 1681 гривню, але це середня сума по країні: є домогосподарства, які не отримають нічого, а є ті, кому на руки від монетизації субсидій видадуть 24 тисячі гривень.

Пенсіонерам монетизація субсидій буде нарахована разом із пенсією: тим, кому пенсію приносить листоноша, листоноша принесе і субсидію; ті пенсіонери, отримують пенсію через банк, через банк зможуть забрати і гроші субсидії.

Українці, які працюють, вже з 12 березня з паспортом та довідкою про ідентифікаційний код можуть звернутись по гроші монетизованих субсидів в Ощанбанк.

Всі подробиці щодо механізму запровадження в Україні монетизації субсидій, про які заявив сьогодні з трибуни Верховної ради міністр, - у відео 112 Україна