Від 2 до 5 років може отримати житель Збаражчини за ухилення від призову

повісткаЗа ухилення від призову житель Тернопільщини понесе кримінальну відповідальність. І це – не одиничний випадок.

Про це повідомили у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області сьогодні, 25 березня.

Читайте також. Кременеччина: чоловік не прибув до призовної дільниці за повісткою

Виконувати свій військовий обов’язок відмовився 45-річний житель Збаразького району. За ухилення від призову за мобілізацією він невдовзі постане перед судом.

- Цей 45-річний чоловік – офіцер у відставці. Він отримав повістку з військкомату про проходження медичного огляду, - розповів начальник Збаразького райвідділу міліції Ігор Саган. - За станом здоров’я його визнали придатним до військової служби. Будь-яких інших законних підстав для отримання відстрочки від призову у чоловіка не було. Проте він у встановлений час не прибув до призовної дільниці для відправлення у військову частину, а почав шукати способи уникнення мобілізації.

Читайте також. Тернопілля: підприємство відмовилося виконати наряд на поставку автотранспорту армії

Цей факт слідчі Збаразького райвідділу міліції внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань. 45-річному чоловікові оголосили підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 336 Кримінального кодексу України – "ухилення від призову за мобілізацією". Санкція статті передбачає позбавлення волі від двох до п’яти років.

Слідчі завершили досудове розслідування. Вирішується питання про направлення матеріалів кримінального провадження до суду.

Софія Левицька