Від 1 жовтня – або увімкнені фари, або штраф у розмірі 425-510 гривень

news44Вмикати за містом фари навіть вдень водії повинні у період від 1 жовтня до 1 травня.

Про це тернополянам нагадують на сайті управління Державтоінспекції УМВС України в області.

Читайте також. Для міліціонерів, які служать у зоні АТО, громада зібрала 1 млн 28 тис. 846 грн плюс продукти (Фото, Відео)

Нагадаємо, чинні Правила дорожнього руху України передбачають, що з 1 жовтня до 1 травня на всіх механічних транспортних засобах поза населеними пунктами повинні бути ввімкнені денні ходові вогні, а в разі їх відсутності в конструкції транспортного засобу – ближнє світло фар.

В умовах недостатньої видимості на механічних транс­портних засобах можна ввімкнути дальнє світло фар або додатково протитуманні фари за умови, що це не буде засліплювати інших водіїв.

Читайте також. Ще 15 тернопільських працівників ДАІ отримали відзнаки МВС за участь в АТО (Фото)

- Така вимога пов’язана з осінньо-весняний періодом, коли часто виникають умови недостатньої видимості, а увімкнені фари або ходові вогні дозволять водіям заздалегідь розглянути на дорозі машину і утриматися від ризикованих маневрів, - кажуть в УДАІ.

Довідково. За порушення водієм правил користування зовнішніми освітлювальними приладами відповідно до Кодексу України «Про адміністративні порушення» передбачений штраф у розмірі 425-510 гривень.

Софія Левицька