Ветерани АТО показали на вокзалі в Дніпрі, що вони — сила

1Неприємний інцидент трапився з одним із бійців АТО на вокзалі в Дніпрі. Чоловікові відмовилися в грубій формі продати пільговий квиток, пише Діалог.

Бійцеві заявили, що на вокзалі виникли “технічні проблеми”. Потім чоловікові сказали, що або він купує квиток за повну ціну, або чекає закінчення завантаження автобуса, і тоді йому, може, дістанеться безкоштовне місце.

Чоловік планував узяти квиток на автобус сполученням Суми – Херсон. Коли про інцидент дізналися ветерани АТО, вони прийшли на вокзал, щоб зрозуміти, що завадило адміністрації автовокзалу виконати закон України, який зобов’язує надати пільговий квиток бійцю АТО, причому обслужити його в касі поза чергою.

– Вночі учаснику бойових дій не продали квиток на автобус сполученням Суми – Херсон, а, точніше, поставили перед вибором: купити квиток за повну вартість, або потім, якщо місця в автобусі залишаться після завантаження, а потім поїде безкоштовно, – розповіли члени Спілки ветеранів АТО, які прийшли підтримати бійця. Вони заблокували виїзди на автовокзал з вимогою, щоб до них вийшло кервівництво. Поговоривши й порозумівшись із керівниками, бійці з умовою, що на автовокзалі розберуться з інцидентом і не допустять більше такого. За словами одного з членів спілки, ветерани показали, що вони – сила й у будь-якому місці України зуміють захистити своїх побратимів.