Ветеранські організації Тернопілля отримали 125 тис. грн допомоги, а спілкам інвалідів дали 70

комісіяНа Тернопіллі розподілили бюджетні кошти в рамках обласних програм «Ветеран» і «Турбота».

Під головуванням виконувача обов’язків заступника голови обладміністрації Івана Бабійчука відбулося засідання комісій. Представники влади краю, структурних підрозділів ОДА та громадських організацій вирішили розподілити кошти в розмірі 70 тисяч гривень між сімома обласними громадськими організаціями інвалідів.

Читайте також. Чортків: Володимир Шевченко розповів учням про їхні права (Фото)

Для фінансової підтримки громадських організацій ветеранів для здійснення їх статутних завдань в рамках обласної  програми «Ветеран» між 14-ма обласними громадськими організаціями ветеранів провели розподіл половини виділених коштів, що становить 125 тисяч гривень.

Керівництво краю намагається максимально сприяти громадським організаціям, які допомагають людям з особливими потребами, повідомив сайт ОДА.

Читайте також. Тернопіль: 53-х бійців батальйону «Збруч» пообіцяли демобілізувати вже сьогодні

– Головними завданнями обласних програм «Ветеран» і «Турбота» є посилення соціального, медичного захисту ветеранів війни та праці, людей похилого віку, людей з особливими потребами, створення сприятливих умов для їх життєдіяльності, захист прав, наданих Конституцією України та законами України, – зазначив виконувач обов’язків заступника голови. – Йдеться у них і про підтримку статутної діяльності ветеранських організацій області.

Софія Левицька