Ветеран АТО із Житомирщини організував військово-патріотичний клуб для дітей

фото: 5 канал
фото: 5 канал

Колишній військовий навчає малих снайперської стрільби та проводить екскурсії до підрозділів різних родів військ.

Також у військово-патріотичному клубі “Ветеран” дітям показують, як поводитися зі зброєю, виживати в лісі та готувати на польовій кухні .

Його організатор – Сергій Медяник – ветеран АТО.

Військово-патріотичний клуб – дитяча мрія колишнього вояка Сергія Медяника. Втілити її в життя йому вдалося рік тому. Нині тут понад два десятки учасників віком від 8 до 15 років.

“Ми практикуємо стрільбу тактичну, спортивну. Зараз будемо закуповувати ще зброю, щоб можна було проводити снайперську стрільбу та стендову стрільбу. Працюємо зі страйкбольною зброєю, використовуємо піротехнічні матеріали, призначені для страйкболу”, – зазначає організатор клубу.

Чоловік служив у 26-й артилерійській бригаді у 2014-2015 рр. Побував у найгарячіших точках Донеччини. Нині вчить свої підопічних майже усього, чого навчився на сході.

Разом із дітьми на тренуваннях присутні і їхні батьки. Дорослі схвалюють захоплення хлопців та дівчат.

До занять Сергій Медяник залучає і побратимів. Каже, це найкраща психологічна реабілітація для тих, хто пройшов війну. У планах колишнього військового – навчити малих снайперської стрільби та провести екскурсії до підрозділів різних родів військ. Участь у клубі для дітей безкоштовна.

Подробиці – у репортажі Юлії Сінєльнікової, Віталія Сінєльнікова, Житомирська область, “5 канал: