Ветеран АТО Андрій Усач представлятиме українських військових на Іграх Нескорених в Австралії

фото Лілії Бурдейної-Домарад (м. Заліщики).
фото Лілії Бурдейної-Домарад (м. Заліщики).

Андрій Усач, родом із міста Березне Рівненської області, доброволець, боєць 80-ї Львівської аеромобільної бригади, ветеран ЗС України, ветеран АТО, брав участь у боях за Луганський аеропорт. Був смертельно поранений, перебував на межі життя і смерті,  написала на своїй сторінці у Фейсбуку жителька містечка Заліщики, що на Тернопільщині, Лілія Бурдейна-Домарад. 
“Андрій не втративши віру в себе і бажання перемогти ,- протягом чотирьох днів очікування на допомогу , виборов право бути Прикладом для Всіх Українців! НЕСКОРЕНИЙ! «Життя не закінчилося, воно просто змінило стиль!» — переконує побратимів Андрій.
УСАЧ уже вдруге приймає участь у національних змаганнях Ігри Нескорених Invictus Games: Team Ukraine. В жовтні 2018 Андрій буде представляти українських військових на Invictus Games Sydney 2018 presented by Jaguar Land Roverу в Австралії. Дисципліни: стрільба з лука, веслування на тренажерах”, написала пані Лілія.

Лілія Бурдейна-Домарад зазначила також, що сьогодні воїн побував у Заліщиках і вона мала нагоду особисто подякувати йому за мирне небо над головою.