“Вести розмову почнемо в травні”, – Шмигаль назвав умову послаблення карантину в Україні (Відео)

ф1Якщо захворюваність на коронавірус до кінця квітня в Україні піде на спад, то на початку травня можна буде говорити про послаблення запроваджених в Україні через Covid-19 обмежень.

Про таку умову послаблення карантину в Україні заявив сьогодні на засіданні Кабінету міністрів України Прем’єр Денис Шмигаль.

Він наголосив, що зараз українцям не варто чекати скасування жодних карантинних заходів.

“Якщо буде зафіксовано динаміку зниження захворюваності, то лише в травні-місяці ми почнемо вести розмову про можливе послаблення карантинних заходів”, – сказав Денис Шмигаль.

Читайте також: Режим надзвичайної ситуації запроваджений в усій Україні: Кабмін на місяць посилив обмеження (Відео, Графіка)

При цьому глава Уряду зазначив, що дія карантинних заходів в Україні, найпевніше, буде продовжена і після 24 квітня, до якого ці заходи раніше запроваджувались. Про скасування ж частини карантинних заходів зараз взагалі не йдеться, наголосив Шмигаль.

“Це точно не буде зроблено з 14 квітня, як було поширено в деяких фейкових новинах, які розійшлися вчора за інформаційними каналами в Україні”, – сказав Денис Шмигаль.

Читайте також: Із 6 квітня заборонено: через загрозу Covid-19 Уряд України запровадив нові обмеження — Прем’єр звернувся до народу (Графіка, Відео)

Більше про умову послаблення карантину в Україні- у повній версії засідання Кабміну у відео Фактів ICTV  з 3 хв 27 сек.