“Веселі канікули з Богом”: гасло дитячого табору – “Хто чесно грає, той перемагає” (Відео)

табірНа Тернопільщині тривають «Веселі канікули з Богом». Нещодавно проводили їх на парафії в селі Ігровиці.

Читайте також. “Веселі канікули з Богом”: для дітей Тернопілля влаштують 25 безкоштовних таборів (Фото)

Організатори намагалися закласти в дітей зерно Катехизму, щепити їм любов до молитви, показати дітям, що проводити час з Богом весело. На “Веселих канікулах з Богом” щодня діти збираються вранці, розпочинають із руханок, співають, далі моляться у храмі, слухають науки священика. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Участь у таборі – безкоштовна. Діти проводять час і весело, і цікаво. Дітей під час «Веселих канікул з Богом» не лише розважають, а й навчають християнським цінностям.

Читайте також. Дитячі табори, які діють на Тернопіллі, побудовані в 70-ті, навіть у 60 роки ХХ ст. (Відео)

– Цьогорічне гасло канікул: “Хто чесно грає, той перемагає”. Йдеться про команду, яка чесно грає в своєму житті і отримує перемогу, – розповідає священик парафії села Ігровиця отець Роман Дутчак.

– Цей рік ми взяли таку особливу тематику – футбольну. Показуємо різні сценки, як хлопці грають футбол, як їм не виходить, як їм заважають гріхи. Один – обжерливий, другий – лінивий і не може грати. На базі цієї сценки ми стараємося за допомогою аналогій, показати, що є неправильного і як вони можуть коригувати своє життя, – говорить студент Тернопільської вищої духовної семінарії ім. Патріарха Йосифа Сліпого Святослав Титуляк.

І хоча «Веселі канікули з Богом в Ігровиці» вже завершилися, там кажуть, що продовжуватимуть проводити весело час із Богом.

Читайте також. Скільки коштує літній відпочинок для дітей в Україні

– Сподіваємося, «Веселі канікули  з Богом» не будуть просто таким феєрверком, що вони закінчилися і все, треба чекати до наступного року. Ні. будемо продовжувати щось робити, наступного тижня їдемо до Зарваниці. Будемо влаштовувати достойне християнське життя, – каже отець Роман.

Довідково. Більше про те, як відбувалися «Веселі канікули з Богом» в селі Ігровиці, дивіться в програмі “Духовні роздуми” в неділю, 29 червня об 11.40.