Вертолітний майданчик Януковича передали у власність громади Києва

e05d32cbd390de51ab8ae082310c1511cc8fbdf5Вертолітний майданчик на Парковій, який свого часу побудували для колишнього президента України Віктора Януковича, передали у власність громади Києва, передає прес-служба столичної прокуратури.

Згідно з процедурою, прокурор у кримінальному провадженні А. Жила на виконання ухвали слідчого судді Голосіївського районного суду міста Києва  передав це майно в управління представнику Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів. У свою чергу Національне агентство зазначений об’єкт нерухомості передало за актом прийому-передачі Комунальному підприємству «Центр організації дорожнього руху» КМДА, пише також “Судово-юридична газета в Україні”.

Перший заступник голови КМДА Микола Поворозник повідомив, що територія конгрессно-виставкового центру «Парковий» буде використовуватися в культурних і соціальних проектах міста.

Крім того, за результатами технічної ревізіії вертолітного майданчика буде вирішено питання про можливу його експлуатацію в санітарній авіації.