Вернувся з полону, а батька вже немає – хворе серце Леоніда Драча не змогло пережити важку розлуку зі своїм Андрієм

Фото з вільних джерел
Батьки Андрія Драча з нетерпінням очікували сина з полону

У нещодавно звільненого моряка 24-річного мешканця Вінницької області Андрія Драча, батько помер , так і не дочекавшись повернення рідного сина, повідомляє “Україна молода”.

Як розповідають земляки, хворе серце Леоніда Драча не змогло пережити важку розлуку із дитиною, й на початку квітня йому різко стало зле:

“Швидкою допомогою» чоловіка довезли до Гайсина, вранці мали транспортувати до Києва та боротись. Та не встигли, Леонід Драч помер, не доживши до 51-го року лише місяць. Не дочекавшись свого Андрія”.

Читайте також: Уряд виділив звільненим з Росії полоненим кошти

Кажуть, що рідні довго готувались до того, як повідомити полоненому моряку трагічну новину. Й зробили це лише після похорону через адвоката. Зустрічали його в аеропорту дружина, мама, брати, тітки та вся велика родина….

Андрій Драч
Андрій Драч

Тітка Світлана з Городка у сльозах кинулась до президента Володимира Зеленського, та почала дякувати президенту — ці кадри вже облетіли весь світ. Наразі Мама Тетяна, теж військова, після смерті чоловіка переїхала назад у село і чекає на повернення сина.

Дружина Леоніда Драча - і мама 25-річного старшого лейтенанта Андрія - зараз служить у ЗСУ.  Минулого року на День незалежності він одружився в Одесі, де проходив службу, із дівчиною Оксаною. До арешту служив там та наймав квартиру.
 Саме Андрій Драч із іншими курсантами заспівав Гімн України, коли навчався у Військово-морській академії у Севастополі. Під час окупації Криму курсантам запропонували присягнути Росії і перейти туди на службу.
 Як відомо, так вчинила більшість їхніх викладачів із високими званнями. Але Андрій та інша група курсантів у відповідь на підняття російського прапора заспівали Гімн України.
Не згодившись з окупацією, вони перевелись довчатись до Одеської академії.

Якраз перед арештом батькові Андрія Леоніду Драчу зробили операцію на серці. Андрій ще встиг забрати його із кардіоцентру у Вінниці.
Як відомо, після захоплення ФСБ в Азові Андрій Драч заявив, як і інші українські моряки, що він є військовополоненим, тому інших свідчень не дає.