Верховний суд України почав розгляд касації на заборону партії “Соціалісти”

Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду розпочав розгляд апеляційної скарги у справі про заборону політичної партії “Соціалісти”. Заслухавши пояснення сторін, суд оголосив перерву в засіданні до 22 серпня.

Про це Верховний Суд повідомив на своїй офіційній сторінці у Фейсбук.

“3 серпня 2022 року Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду почав перегляд у апеляційному порядку справи № П/857/3/22, у якій Міністерство юстиції України просить суд заборонити діяльність політичної партії “Соціалісти”, – проінфнормував суд.

Як ідеться в повідомленні, в апеляційній скарзі голова політичної партії "Соціалісти" просить скасувати рішення Восьмого апеляційного адміністративного суду, який задовольнив позовні вимоги Міністерства юстиції частково, а саме - вирішив заборонити діяльність політичної партії "Соціалісти", передати майно, кошти на інші активи цієї партії та її обласних, міських, районних організацій, первинних осередків та інших структурних утворень у власність держави.

"Колегія суддів КАС ВС почала заслуховувати пояснення сторін. У судовому засіданні оголошено перерву. Розгляд справи буде продовжено 22 серпня 2022 року о 12:00", - інформують у пресслужбі суду.

Нагадаємо, Восьмий апеляційний адміністративний суд заборонив діяльність проросійської партії "Соціалісти" у червні цього року.