Верховний суд остаточно відмовив Януковичу в позові про честь і гідність

 

Екс-Президент України позивався до тодішнього Генпрокурора України Юрія Луценка за те, що Луценко у Генасаблеї ООН назвав Януковича з оточенням “державною мафією”.

Верховний суд України залишив без змін рішення судів попередніх інстанцій щодо відмови у задоволенні позову експрезидента Віктора Януковича до колишнього генерального прокурора Юрія Луценка про захист честі, гідності і ділової репутації.

Про це з посиланням на рішення суду від 4 листопада повідомляє “Українська правда“.

"Рішення Печерського районного суду міста Києва від 13 березня 2020 року та постанову Київського апеляційного суду від 16 липня 2020 року залишити без змін".

Постанова суду касаційної інстанції набирає законної сили з моменту її прийняття, є остаточною і оскарженню не підлягає.

Як нагадує видання, Янукович позивався до Генпрокуратури та Юрія Луценка, вимагаючи зокрема визнати такими, що порушують його честь, гідність та ділову репутацію, слова Луценка на дебатах Генеральної Асамблеї ООН, що колишній президент України Янукович та його злочинна організація, втікаючи з країни, привласнили понад 40 мільярдів доларів США, а Генпрокуратура застосувала спеціальну конфіскацію та повернула до державного бюджету України 1,5 мільярди доларів США, які були привласнені "державною мафією" Януковича.

Печерський районний суд Києва відмовив Януковичу у позові. Програв експрезидент і апеляцію.