Верховна рада прийняла законопроект, що відкриває шлях до імпічменту Президента України

ВР-прапор над куполомЗаконопроект був внесений у ВР ще в 2014 році і включений у порядок денний розгляду Ради в лютому 2019 року.

Сьогодні Верховна Рада України прийняла в другому читанні і в цілому цей законопроект №1098, що відкриває шлях до імпічменту Президента України: закон передбачає створення і регламентує діяльність спеціальної Тимчсової слідчої комісії ВР, що в разі початку процедури імпічменту Президента України буде розслідувати обставини вчинення Главою держави кримінального злочину чиінших обставин, що призвели до початку процедури імпічменту.

Як пише 112.ua, відповідно до законопроекту, спеціальна тимчасова слідча комісія Верховної Ради – колегіальний тимчасовий орган, який утворюється з метою розслідування обставин ймовірного вчинення президентом держзради або іншого злочину та перевірки даних, викладених у відповідному поданні 226 нардепів.

Відповідно до Регламенту ВР, до складу спеціальної слідчої комісії входять нардепи з урахуванням принципу пропорційного представництва депутатських фракцій і груп, спеціальний прокурор та троє спеціальних слідчих.

Відповідно до законопроекту, парламентські фракції і групи мають подати свої кандидатури протягом п’яти днів з дня направлення до них письмового запиту. Якщо не встигнуть – комісія утворюється без участі представників відповідної парламентської політсили.
Законопроект врегульовує повноваження спеціальної слідчої комісії, майже дослівно дублюючи норми Регламенту ВРУ (ст. 174).

Читайте також: Перша офіційна промова Президента Володимира Зеленського до українського народу: «Українець — це в серці» (Текст, Відео)

Так, спеціальна слідча комісія проводить розслідування ймовірної державної зради чи вчинення іншого злочину президента; перевіряє повноту й обґрунтованість доказів.

У разі наявності підстав готує пропозиції щодо проекту постанови ВРУ про звинувачення президента.

Спеціальна слідча комісія має право заслуховувати президента та захисника його прав; витребувати необхідні документи; призначати експертизи; залучати фахівців; запрошувати і заслуховувати громадян як свідків.

Вимоги до кандидатів на посади спецпрокурора і спецслідчих також фактично повторюють норми Регламенту (ст. 173).

Законопроект врегульовує повноваження спецпрокурора і спеціальних слідчих.

Спеціальний прокурор має повноваження прокурора, а спеціальний слідчий – повноваження слідчого (виключення – внесення даних про порушення до ЄРДР, затримання підозрюваного, застосування запобіжного заходу, повідомлення про підозру, для спецпрокурора – продовження строку досудового розслідування, затвердження обвинувального акта та направлення його до суду; для спецслідчого – складання обвинувального акта).

Спеціальний прокурор перевіряє одержаний від спеціальних слідчих проект висновку спеціальної слідчої комісії та схвалює його або повертає зі своїми письмовими зауваженнями і пропозиціями.

Спецслідчий перевіряє обставини, які розслідує спеціальна слідча комісія.

Читайте також: Зеленський подав законопроект про імпічмент Президента — документ уже зареєстрований у Раді

Встановлюється, що спеціальна слідча комісія може визначати напрями роботи спецпрокурора та спецслідчих. Члени спеціальної слідчої комісії не можуть втручатися в діяльність спеціального прокурора та спеціальних слідчих.

Спеціальна слідча комісія готує висновки і пропозиції і розглядає їх на засіданні комісії та ухвалює рішення щодо них.

Які дані мають містити висновки і пропозиції спеціальної слідчої комісії, також вже врегульовано Регламентом ВРУ (ст. 176). Це підстави для розслідування; встановлені спеціальною комісією відомості; відомості, що не підтвердилися; не перевірені факти й обставини; факти й обставини, які підтверджують і встановлюють наявність ознак держзради чи іншого злочину у діяннях президента.

Спеціальна слідча комісія готує та ухвалює висновок про звинувачення, або ж про необхідність припинення процедури імпічменту.

Якщо член слідчої комісії, спецпрокурор чи спецслідчий не згоден із позицією комісії, він викладає у письмовій формі свою окрему думку, яка додається до протоколу засідання спеціальної слідчої комісії.

Питання мають розглянути у парламенті. Якщо Рада ухвалить рішення про звинувачення президента – вона звертається до Конституційного і Верховного суду за висновками щодо конституційності процедури й ознак держзради чи інших злочинів у діях голови держави.

Законопроект надає КСУ і ВСУ 15 днів на розгляд парламентського звернення.

Нагадаємо, відповідно до норм Конституції і Регламенту ВРУ процедура імпічменту передбачає такі етапи:

  • 226 нардепів підписуються під поданням про усунення президента з його посади,
  • Рада 226 голосами ініціює початок процедури імпічменту,
  • ВРУ утворює комісію для розслідування звинувачень – для ухвалення постанови треба 226 голосів,
  • висновки і пропозиції передають голові ВРУ для ухвалення рішення про відкрите чи закрите засідання,
  • під час таємного голосування принаймні 300 голосів нардепів треба для звинувачення президента,
  • 226 голосів необхідно для звернення Верховної Ради до Конституційного і Верховного суду з цього приводу,
  • у разі позитивних висновків КСУ і ВСУ протягом двох днів у Верховній Раді проводиться таємне голосування про усунення президента з посади – для цього необхідна підтримка ¾ конституційного складу ВРУ, тобто 338 голосів,
  • Лічильна комісія доповідає про результати таємного голосування на відкритому засідання ВРУ,
  • постанова ВРУ про усунення президента з посади в порядку імпічменту набирає чинності з моменту оголошення головуючим на пленарному засіданні про її ухвалення.
  • Відповідно до Конституції, з цього моменту повноваження голови держави виконує спікер ВРУ (там є обмеження).

Читайте також: ВР відмовилась розглядати законопроект Зеленського

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», 4 червня Верховна рада відмовилась включити у порядок денний законопроект про імпічмент, поданий Президентом України Володимиром Зеленським.