Верховна Рада прийняла держбюджет-2017. Поки – в першому читанні

бюджет-портфель з написом на колінах чиновникаЗа прийняття закону про головний кошторис України на 2017 рік в першому читанні проголосували 230 народних депутатів.

До цього у сесійній залі взяли за основу проект постанови №5000-П «Про висновки та пропозиції до проекту закону України про державний бюджет України на 2017 рік».

Після внесення в прийняту за основу постанову правок, її проголосували в цілому, що й означає прийняття закону про держбюджет України на 2017 рік в першому читанні.

Читайте також: Верховна Рада прийняла за основу проект пропозицій до держбюджету-2017

Додамо, що розглядати проект закону України про держбюджет на наступний рік нардепи почали близько 16 години.

Читайте також: Оприлюднені навіть додатки — можна подивитись увесь проект держбюджету України на 2017 рік

В ході обговорення фракція Радикальної партії Ігоря Ляшка заявляла, що не голосуватиме за такий проект закону про держбюджет на наступний рік навіть у першому читанні.

«У тому варіанті, в якому подано бюджет, ми його підтримати не можемо, тому що у висновках, розданих бюджетним комітетом, жодну нашу пропозицію не враховано», — заявляв Ляшко.

Після прийняття сьогодні законопроекту про держбюджет за основу його готуватимуть до другого читання, вносячи пропозиції і правки. Такий підготований Кабміном документ має бути поданий у ВР не пізніше 3 листопада.

Читайте також: «Мене шокують такі цифри», — Віктор Пинзеник назвав справжню суму, якої не вистачає на обов’язкові видатки в бюджеті-2017 (Відео)