Верховна Рада не ратифікує Угоду про Митний союз з Росією – Яценюк

Яцик-2-фотоУгода Януковича з Росією не пройде в українському парламенті, – заявив в суботу, 7 грудня, голова Політради ВО “Батьківщина” та фракції “Батьківщина” Арсеній Яценюк на брифінгу в Штабі національного спротиву на Майдані.

“Віктор Янукович не має жодних прав і повноважень на підписання Угоди про вступ України до Митного союзу від імені народу України. Така Угода потребує ратифікації і проходження у Верховній Раді. Вона не пройде в українському парламенті”, – наголосив він.

Арсеній Яценюк підкреслив, що будь-яке підписання “про формування нового Радянського союзу – це розкол країни і зовсім інший Майдан, ніж той, який є сьогодні”, – передає прес-служба ВО “Батьківщина”.

Читайте також.  Україна вступить у Митний союз 17 грудня – опозиція

Він сказав, що за даними опозиції, проект Угоди про стратегічне партнерство готовий, він парафований, але Янукович не наважився його підписувати: “За нашими даними, він планує підписати це 17 грудня”.

“Ми закликаємо розширити протестну акцію і не дати можливості Віктору Януковичу продати країну”, – наголосив Арсеній Яценюк.