Верхівку окупаційної влади “ДНР” замінять уже наступного тижня?

Захарченко з рукою КПЗ 25 вересня в самопроголошеній “ДНР” можуть відбутись кадрові зміни в окупаційній владі.

Принаймні, про це заявив пропагандист бойовиків Костянтин Долгов.

На своїй сторінці в мережі прихильник “руского міра” заявив, що в “ДНР” наступного тижня  буде “дуже цікаво”. Не розкриваючи більше подробиць, Долгов анонсував, що “новини будуть пов’язані з кадровими змінами”. Потенційні зміни сепаратист Долгов оцінив як погані.

Читайте також: Кремль вирішив змінити глав «ДНР» і «ЛНР»: названі прізвища нових можливих очільників «республік»

Нагадаємо, раніше українські експерти, зокрема, Дмитро Тимчук, повідомляли, що Москва має намір замінити в “ДНР” і “ЛНР” очільників бойовиків. Пиичому, за даними Тимчука, такі зміни можуть відбутись уже в жовтні.

Інша ж частина експертів, зокрема, Дмитро Снєгірьов, вважає, що і Олександр Захарченко, і Ігор Плотницький залишаться так званими главами "ДНР" і "ЛНР" до 2018 року, оскільки раніше радник президента Росії і кремлівський куратор самопроголошених псевдореспублік Владислав Сурков заявляв, що "повноваження" Захарченка і Плотніцього закінчаться саме в 2018 році.

Читайте аткож: У Захарченка нема шансів залишитись «главою ДНР» — Ходаковський

Колишній "секретар радбезу ДНР" Олександр Ходаковський стверджує, що в Захарченка нема шансів після 2018 року залишитись "главою ДНР", оскільки мешканці окупованих територій Донеччини Захарченка вже давно ненавидять.

ф1