Великий фест Atlas Weekend 2020

Влітку хочеться вражень і драйву, одні їдуть на море, інші – відвідують культурні заходи в місті. В Україні проводиться багато крутих фестів, на які легко потрапити і весело провести час із друзями.

atlll

Один з великих музичних фестивалів проходить щоліта в столиці – Atlas Weekend (https://kiev.ticketsbox.com/ua/atlas-weekend/). Потрапити на нього прагнуть всі шанувальники хорошої музики, адже хедлайнери фестивалю – зірки зі світовим ім’ям. Тому не плануйте нічого наступного літа, щоб зануритися в атмосферу свята і побачити улюблених виконавців. Квитки доступні у продажу вже сьогодні (https://ticketsbox.com/ua/), оскільки бажаючих з кожним роком стає все більше.

Літній фест Atlas Weekend

Незважаючи на молодий вік фестивалю, з кожним роком відвідуваність його зростає. Захід продовжує розвиватися і привертає увагу людей з усього світу, які щорічно приїжджають до Києва на цю грандіозну подію. А почалося все в 2015 році, коли компанія PMK Event Agency вирішила започаткувати великий музичний фестиваль, який би об’єднував людей по всьому світу. Назву фестиваль отримав від знаменитого столичного клубу “Атлас”, засновниками якого є PMK Event Agency. Урочисте відкриття відбулося 11 липня 2015 року на території Арт-заводу “Платформа”. Тоді ще організатори не знали, чи вийде зібрати величезну кількість людей в одному місці, об’єднаних музикою і враженнями. Перший фест тривав 2 дні, на сцені виступили в основному українські зірки. На наступний рік більше людей дізналися про фестиваль, тому захід набув інших масштабів. Тепер місцем проведення став ВДНГ (Національний експоцентр України). Тут протягом двох днів виступило 157 артистів на шести сценах. Організатори облаштували зону кемпінгу, куди можна було зайти за допомогою пропуску. Загалом фестиваль відвідало близько 142 000 осіб.

Із 2016 року квитки почали продавати за рік до головної події. Термін проведення збільшений до чотирьох днів, організатори обіцяли зробити фестиваль щорічним і щоб він тривав тиждень. У 2017 році на сцені виступало багато українських і зарубіжних зірок (усього близько 200). 315 000 чоловік відвідало фестиваль, що побило рекорд по відвідуваності ВДНГ. Квитки на фест 2018 стали продавати ще до закінчення Atlas Weekend 2017, і вони негайно розкуповувалися. Хедлайнером стала група The Chemical Brothers. Повідомлялося, що фестиваль ітиме з 4 по 8 липня, проте 3 липня – безкоштовний день, тому фестиваль загалом тривав 6 днів. Кількість відвідувачів становила 527 000 чоловік.

Цього літа фестиваль проходив з 9 липня по 14 липня. Перший день був безкоштовним, а квитки були у продажу протягом року. Учасниками стали українські та зарубіжні виконавці зі світовим ім’ям.

Atlas Weekend 2020 продовжить радувати глядачів, організатори обіцяють ще більше сюрпризів і талановитих виконавців. Квитки можна купити на сайті Тікетсбокс вже сьогодні. Поспішіть увірватися в літо!