Велика Березовиця дочекалася нового світлофора (Фото)

світлофорПодарунок до Великодніх свят зробили мешканцям села Велика Березовиця Служба автомобільних доріг Тернопілля – новий світлофор.

Читайте також. Голова ОДА Олег Сиротюк сказав, що не буде працювати “для галочки” (Відео)

Підтримало цю ідею керівництво Тернопільської обладміністрації, повідомив сайт ОДА.

Нагадаємо, люди вже кілька років добивалися встановлення світлофора на небезпечній ділянці дороги. В тій місцині вже сталося чимало ДТП і загинула не одна людина.

- Ми сподіваємося, що цей світлофор оберігатиме пішоходів та автомобілістів від дорожньо-транспортних пригод, - каже Олег Сиротюк. - Хочеться, щоб такі події відбувалися частіше навіть попри брак коштів, бо людське життя не вимірюється жодними фінансами, а світлофори та пішоходні переходи убезпечують дорожній рух.

Читайте також. У Великодні свята до кладовищ добратися буде легше (номери тел. для скарг)

Громада села згуртувалася, зібрала підписи і пішла до влади. Остання, розглянувши і вивчивши ситуацію, дала добро на встановлення регульованого переходу.

Новий світлофор складається з чотирьох сигнальних світлових елементів і наразі працює у попереджувальному режимі. Днями Служба автомобільних доріг встановила ще й дорожні знаки.

- Встановимо необхідні знаки. Плануємо намалювати розмітку, аби ще до Великодня люди змогли безпечно переходити дорогу в цьому місці, - наголосив начальник Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богдан Юлик.