Вели вогонь, щоб відволікти від головного удару – стали відомі подробиці атаки бойовиків під Водяним

бій-наш боєць на фоні вогнюОкупанти на Донбасі вдень 20 березня здійснили пробу вибити українських військових з двох опорних пунктів.

Як розповів сьогодні на брифінгу речник Міноборони України з питань АТО, для цього дві групи диверсантів пішли в атаку. При цьому бойовики вели відволікаючий вогонь, аби відвести увагу українських морських піхотинців від головного удару.

Читайте також: «Градами» по житлових будинках: з’явилося відео обстрілу Водяного бойовиками (Відео)

Однак українські воїни дали потужну відповідь бойовикам. Ті, програвши наступ, вдались до ще одного удару зі ствольної та реактивної артилерії.

Читайте також: Серед українських бійців втрати — Маріупольський фронт бойовики полили вогнем із «Градів» (Відео)

Перебіг подій 20 березня під Водяним у Міноборони України описали так:

"Вранці дві ворожі ДРГ (чисельністю до 20 бойовиків кожна) атакували 2 наші позиції, висунувшись з боку Саханки. Напад успішно був відбитий силами АТО, і окупанти були змушені відступити, наразившись на влучний вогонь та міцний опір з боку наших військ. Пізніше, намагаючись вирівняти становище, окупанти відкрили масований вогонь з усіх наявних у прифронтовому районі зразків важкого озброєння – мінометів, гармат і РСЗВ «Град». При цьому було випущено більше 50 мін, по 40 снарядів зі 122-мм та 152 мм гармат, 65 реактивних боєприпасів з "Града".

Читайте також: Українські бійці нанесли удар у відповідь — у бойовиків значні втрати під Водяним