“Вечірній квартал” на День Незалежності розважав солдатів у Краматорську жартами про втікача Януковича (Відео)

384048826
“Вечірній квартал” на День Незалежності привітав військових у Краматорську

Творчий колектив “Вечірній квартал” на День Незалежності привітав українських солдатів у Краматорську, що на Донеччині.

Артисти спеціально приїхали з Києва виступити перед бійцями на військовому летовищі.

На аеродромі ознак свята практично не помітно. Тут все по-діловому, а радше – по-військовому. Єдине – сцена та солдати, які заздалегіть зайняли перед нею місце в очікуванні концерту.

Бійці кажуть, що гумор допомагає воювати. Обходитись без жартів було важко навіть під час служби в армії за мирних часів. На війні ж влучні жарти вартують не менше від боєприпасів.

“Бойовий настрій підіймається, ми потім все це ще раз, по декілька раз переказуємо один одному, тим бойовим товаришам, які зараз стоять на бойових чергуваннях. Ми їм переказуємо, ми разом всі сміємося потім, це дуже важливо для нас!”, – каже боєць Олексій.

“Ми взагалі веселі хлопці, практично всі! Тому зайва крапля гумору в нашому колективі буде великим плюсом. Це допоможе, можливо, трохи забути про проблеми, які у тебе в родині, просто трошки відволіктися”, – додає боєць Валерій Білик.

Артисти запізнюються –  їм довелось затримуватись на блок-постах, роздаючи автографии.

“Це, мабуть, найбільш бажаний День Незалежності в моєму житті. Просто дуже хочеться, щоб це свято відчули всі хлопці, тому ми тут, щоб трошки вирвати їх з цих суворих, важливих для всієї нашої країни буднів. Ну і Слава Україні!”, – каже Володимир Зеленський, лідер студії “Вечірній Квартал”.

Коли концерт починається, солдати не стримують емоцій – аплодують, сміються. Мініатюра про інтерв’ю з президентом-втікачем викликає у бійців особливу цікавість.

Читайте також. Творець студії “Квартал 95″ Зеленський проти введення “чорного списку” артистів

По закінченні концерту фото на пам’ять з артистами. Скільки на військовому аеродромі базується солдатів – таємниця, але на сцені усі охочі одночасно не могли вміститися.

Нагадаємо, Зеленський у зоні АТО познайомився з “голлівудським блокпостом”.

Джерело: ТСН