Вчителька з Харківщини проводить для своїх учнів реп-уроки (Відео)

фото: Суспільне Харків
фото: Суспільне Харків

Креативна освітянка Ольга Халепа живе у селі Яковлівка Лозівського району, що на Харківщині. Із запровадженням карантину вчителька почала читати для своїх учнів 5-8 класів реп на тему природознавства та біології як доповнення до уроків.

Наукові терміни римує під музику, знімає на смартфон і сама монтує відео.

Каже, намагається втримати увагу учнів під час дистанційного навчання.

«Я думаю, такі відеоролики веселі, вони наче є мотивацією… І таким чином вони захоплюють їх в такій ігровій пісенній формі можна дітям подати інформацію тоді коли їм важко дуже її сприймати», — каже Ольга.

На канал у YouTube вчителька виклала сім роликів. Деякі переглянули вже 5 тисяч разів. Створення одного відеоуроку займає до восьми годин. Читання параграфів у підручниках вчителька не скасовувала:

«Щодо результативності, можу сказати, що я її бачу. Адже діти висилають мені свої роботи, які вони виконують згідно з моїми реп-уроками — це різноманітні схеми-таблиці скорочені. Я бачу, що вони мене розуміють, і матеріал необхідний засвоюють. А що мені ще треба для задоволення як вчителю біології?».

Чи може римована біологія бути ефективною у навчанні, прокоментував заступник декана психологічного факультету університету Каразіна Олексія Наливайка:

«Так, це дуже добре працює, як «родзинки», як щось таке нове. По-перше, це показує, що вчителька знаходиться в мейнстримі, що вона не десь на периферії, а вона розуміє, які зараз в учнів інтереси, що вони слухають. Але, якщо це використовувати на постійній основі, я вважаю, що це може набриднути учням».

Реп-куплетів з домашнім завданням від учнів Ольга Халепа ще не отримувала. Але каже, готова приймати контрольні не тільки письмово, пише Суспільне.

Подробиці — у сюжеті Суспільне Харків: