Вчителі у Тернополі справно отримують і зарплати, і надбавки, кажуть у мерії (Відео)

Надал-nНезважаючи на фінансову скруту в країні, всі бюджетники Тернополя отримають заробітні плати.

У цьому запевнив міський голова Тернополя. Окрім того, на черговій сесії міськради планують розглянути ряд питань щодо дофінансування бюджетних галузей.

Читайте також. Якщо ліміт газу для Тернополя не збільшать, городяни будуть мерзнути і гарячої води не матимуть (Відео)

Виконавчий комітет запропонує депутатам міськради проголосувати за зміни до бюджету Тернополя на 2014 рік. Так, 1 мільйон 240 тисяч гривень мають направити на навчальні заклади міста: відкриття 12-ти додаткових груп у садочках, системи відеоспостереження і ремонт даху в Галицькому коледжі. Окрім цього бюджетні гроші планують витратити і на інші сфери. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

- Планується додати на управління культури 47 тисяч на ремонт пішохідної зони в парку Шевченка, управлінню охорони здоров’я 29 тисяч на ремонт рентгенкабінету, дитячій лікарні і лікарні №3 - 348 тисяч на ремонт електромережі і придбання прального устаткування, – розповів міський голова Тернополя Сергій Надал.

Що ж стосовно надбавок до зарплат педагогів, то у Тернополі із цим проблем немає, запевнив мер. Вчителі справно отримують зарплати і премії.

- У Тернополі таких проблем, як у районах, не існує. Тернопільські вчителі забезпечені усіма необхідними надбавками. Ми зробили оптимальну мережу всіх освітніх закладів, здійснили заходи з економії, які можна було зробити таким чином, щоб це не впливало на заробітну плату і надбавку вчителів. Тому такої проблеми не існує і тернопільські вчителі забезпечені повністю заробітною платою і всіма необхідними виплатами до кінця року, – каже Сергій Надал.