Вчені винайшли “пояс вірності” для чоловіків (Фото)

Дожилися Фото: Federal Post
Дожилися
Фото: Federal Post

 Самопроголошений світовий лідер у сфері чоловічої цнотливості – компанія “CB-X” – запропонувала чоловікам приміряти нову колекцію поясів вірності. Представники фірми стверджують, що вироби приємно здивують покупців.

Компанія “CB-X”, яка протягом кількох років розробляє всілякі товари для дорослих, заявила про надходження в продаж її нової колекції виробів, що являє собою поліпшені пояси вірності, пише Federal Post з посиланням на Huffington Post. Розробники постаралися, щоб їхні творіння припали до смаку навіть найвибагливішим клієнтам і надали футлярам із замками найрізноманітнішої текстури.

Як зазначає кореспондент Huffington Post, найкращий опис пристрою представлено на сайті компанії, що проголосила себе лідером у сфері чоловічої цнотливості.

"Наш бізнес почався з нового підходу до чоловічої цнотливості, і протягом десяти років ми, як і раніше, є лідером в цій галузі. Нова лінія наших виробів пропонує безпеку і комфорт протягом тривалого періоду користування. Ми настільки впевнені в якості нашої продукції, що пропонуємо один рік гарантії, тобто у разі виробничого дефекту ми замінимо виріб на новий. Адже нашими пріоритетами є якість продукції та обслуговування клієнтів", - такий текст супроводжує зображення футлярів з замками.

За словами директора з продажу компанії Джейсона Єтса (Jason Yates), використання пристрою допоможе урізноманітнити сексуальне життя партнерів і забезпечить зберігачу ключа чимало приємних моментів.

"Своєрідний пояс вірності не дає чоловікові торкатися геніталій і тим самим позбавляє його можливості сексуального задоволення обох партнерів. Така гра в цнотливість приносить іскру хвилювання і посилює почуття довіри між коханцями. До речі, користувачеві виробу доведеться постаратися, щоб домогтися схвалення господаря ключа. Наша продукція була високо оцінена фахівцями, і в даний час використовується для лікування пацієнтів з еректильною дисфункцією", - зазначає він.

Представники "CB-X" підкреслили, що пристрій є інновацією, оскільки виготовлений з особливо міцного пластику.

"Ми хотіли, щоб вони (футляри) були легкими, гігієнічно чистими і зручними для клієнтів, які через часті відрядження змушені проходити через металошукачі: адвокатів, пілотів, співробітників служби безпеки, суддів і бізнес-туристів", - свідчить опис інновації.

muzhchinam-predlozhili-primerit-novyj-poyas-vernosti_44178_1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дожилися Фото: Federal Post
Дожилися
Фото: Federal Post