Вчені встановили, що чоловіки не створені для хатньої роботи

прибиранняВ університеті Брюсселя вчені провели дослідження, згідно з результатами якого виявилося, що чоловіки не створені для домашнього прибирання. Більш того, домашнє прибирання шкідливе та навіть смертельне для організму чоловіків.

Дослідження проводилося 10 років, у ньому взяли участь тисячі бельгійців віком від 30 до 60 років. Результат показав, що 45% чоловіків (202,339 осіб), які регулярно займалися домашнім прибиранням, померли раніше, ніж в середньому по країні інші представники сильної статті.

Жіноча доля смертності в цьому випадку склала усього 16% (58,592 людини).

Причиною такої високої смертності у чоловіків, за висновками вчених,  стало нехтування засобами захисту від хімікатів, які містяться в миючих засобах.

Чоловіки рідко використовували рукавички або респіраторні маски. Шкідливий вплив хімікатів викликало у чоловіків різні тяжкі захворювання, як наприклад: рак легенів, емболія легеневої артерії, а також серцево-судинні захворювання.

Дослідження базувалося саме на домашньому прибиранні, оскільки професійні працівники спеціалізованих компаній, як відомо,  ніколи не нехтують засобами захисту.

Джерело