Вчені наблизилися до вирішення проблеми безсмертя

im578x383-3333333333333333Фахівці виявили зв’язок між процесами старіння організму та імунітетом людини і створили препарати, які допоможуть запобігти швидкому старінню клітин імунної системи.

Фахівці зазначають, що із роками у людини суттєво знижується рівень імунітету. Літні люди набагато частіше страждають від ракових захворювань та вірусних хвороб. Також у таких людей знижується ефективність профілактичних заходів, зокрема вакцинації.

Вчені Великобританії та Іспанії виявили, що клітини імунної системи, так звані Т-лімфоцити, контролюються особливими молекулами MAPK p38, які уповільнюють низку захисних функцій лімфоцитів.

Фото: ДеПо

У своїх останній роботі фахівці з’ясували, що це уповільнення можна нейтралізувати, якщо застосувати медикаментозне лікування. Вчені наголошують, що функції старих Т-лімфоцитів можуть бути поновлені методом блокування MAPK p38.

Після медикаментозної впливу на старі Т-лімфоцити дослідники помітили покращення функціонування мітохондрій, які виконують енергетичні функції клітин, та спостерігали зростання здатності клітини до розмноження.
Новітні досліди вчених дозволяють підтримувати імунітет на відповідному рівні навіть завдяки можливості розробити більш ефективні дієти. Також це сприятиме прогресу у вирішенні проблеми старіння.

Деякі фармацевтичні компанії уже почали роботу у цьому напрямі.

Читайте також. 7 простих секретів довголіття

Нагадаємо, раніше повідомлялось про те, що стрес на роботі збільшує ризик цукрового діабету на 45%.

Джерело: ДеПо