Вбивство у центрі Києва: свідки повідомляють про нові обставини у справі (Відео)

Андрій Сотник. Фото — Фейсбук
Андрій Сотник. Фото — Фейсбук

Пластичного хірурга Андрія Сотника в центрі Києва ввечері 2 лютого могли підстерігати двоє чоловіків, один із яких потім стріляв йому у спину.

За повідомленням ГУ Нацполіції у Києві, в ході поліцейської спецоперації правоохоронці розшукують підозрюваного, який близько 18 години в дворі будинку на вулиці Саксаганського застрелив 42-річного чоловіка. Про затримання підозрюваного поліція ще не повідомляла.

Щодо мотивів злочину, то правоохоронці, крім повідомлень про відпрацювання всіх можливих версій, жодну з них наразі не конкретизували.

Те, що вбитий ввечері 2 лютого в центрі Києва - пластичний хірург Андрій Сотник, підтвердила ТСН його дружина.

Читайте також: Стрілянина в центрі Києва: ЗМІ назвали ім’я вбитого (Відео)

У клініці, якою керував Сотник, кажуть, що останнім часом він працював більше як косметолог, ніж як пластичний хірург.

Мешканці будинку на вулиці Саксаганського, в якому у найманій квартирі з батьками, дружиною і дитиною жив Андрій Сотник, кажуть, що бачили двох незнайомих чоловіків, які тривалий час ходили двором. Сусіди не виключають, що це могли бути люди, які чекали на повернення Сотника додому, щоб застрелити його.

Читайте також: Момент стрілянини в Києві: убивця гнався за жертвою і стріляв їй у спину (Відео)

Крім того, на відео з камер вуличного відеоспостереження видно, що у момент вбивства Андрій Сотник мав у руках білий пакет, який убивця не забрав і до жертви не наближався. Версія пограбування таким чином може бути виключена.

Читайте також: Від кілера тікав у свій двір: нові подробиці про вбивство в центрі Києва (Відео)

Кримінальне провадження поліція розслідує за статтею ККУ "умисне вбивство".

Більше подробиць про нові обставини, що з'являються у справі вбивства в Києві пластичного хірурга, який у 2014 році переїхав з родиною з окупованого "ДНР" Донецька, - у сюжеті ТСН.