Вбивство дитини на Київщині: підозрюваним правоохоронцям суд змінив запобіжний захід

Під час п’яної розваги правоохоронців у травні цього року в Переяславі їх куля смертельно поранила 5-річного Кирила Тлялова
Під час п’яної розваги правоохоронців у травні цього року в Переяславі їх куля смертельно поранила 5-річного Кирила Тлялова

Підозрювані в убивстві навесні 2019 року 5-річного Кирила Тлялова в Переяславі на Київщині можуть вийти на волю, внісши заставу.

Про зміну судом запобіжного заходу трьом із чотирьох підозрюваних повідомив Громадському адвокат підозрюваного правоохоронця Івана Приходька Віктор Чевгуз. Приходько – єдиний, кому Переяславський райсуд запобіжний захід не змінив, – він і далі перебуватимке під вартою у СІЗО.

Натомість ще одному екс-правоохоронцю Володимиру Петровцю і цивільному Дмитру Кривошею суд призначив арешт із правом внесення застави в сумі трохи більше, як 280 тисяч гривень.

Неповнолітній же підозрюваний – син Володимира Петровця – тепер не під нічним домашнім арештом, а під особистим зобов’язанням.

Читайте також: Судове засідання щодо вбивства 5-річного Кирила Тлялова зупинилось (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», 31 травня 2019 року під час п’яної розваги стріляниною в Переяславі двоє правоохоронців та двоє цивільних влучили в голову сусідського 5-річного хлопчика Кирила Тлялова, який за кілька днів помер у лікарні.

В кінці грудня 2019 року суд Переяслава почав слухати справу по суті, та обидва судді суду отримали відвід. Внаслідок цієї юридичної колізії всі подозрювані могли вийти на волю, оскільки 31 грудня закінчувався термін їх запобіжного заходу. Однак цього не сталось – Переяславський райсуд обрав нові запобіжні заходи підозрюваним.

Читайте також: Вбивство дитини на Київщині: підозрювані правоохоронці можуть вийти на волю (Відео)

Який суд слухатиме справу про вбивство Кирила Тлялова по суті, поки невідомо.