Вбивство дітей у Києві: під час суду з обрання матері запобіжного заходу випливли нові подробиці дітовбивства (Відео)

Катерина Бабкіна (справа) у суді. Фото - скріншот з відео
Катерина Бабкіна (справа) у суді. Фото – скріншот з відео

Катерині Бабкіній, яка в Києві втопила в озері на Дарниці двох своїх дітей, 29 жовтня під час судового засідання ставало погано, у залі суду вона не промовила ні слова, крім того, що назвала свої паспортні дані.

Попри те суд вирішив її арештувати на 2 місяці без права застави.

Судове засідання відбувалось у закритому режимі, та прокурор повідомив, що слідчим підсудна докладно розповіла, як саме 26 жовтня топила двох своїх дітей, вважаючи, що настає кінець світу і що “так ім буде краще”. Накласти руки на себе, розповіла жінка, у неї не стало духу.

Читайте також: Трагедія у Києві: матір навмисно втопила двох своїх дітей. Перші подробиці слідства (Відео)

Пригнічену і мовчазну дітовбивцю з зали суду доправили у СІЗО. Термін арешту 60 діб, оголосила суддя, починається з 27 жовтня – дня, коли матір затримали на трасі, якою вона пішки йшла з Києва до Чернігова.

Однак психіатричну експертизу жінці, яка працювала виховатилем у дитсадку, куди ходили й її діти, призначать обов'язково, оскільки невідомо, чи вона осудна: утопити 6-річну доньку і 5-річного сина будь-яка матір при здоровому глузді навряд чи зможе.

Всі відомі подробиці про обставини дітовбивства та обрання підозрюваній матері запобіжного заходу у суді - у відео Свідок НТН.