Вбиральня без унітазів і дверей, але з великим вікном на вулицю – батьки школярів обурені (Відео)

Шкільна вбиральня у Бучацькій школі
Шкільна вбиральня у Бучацькій школі

Батьки молодших школярів у місті Бучач, на Тернопільщині, прикро вражені вбиральнею, в яку змушені ходити їхні діти. Вона не має не те що унітазів, а й дверей та перегородок. Натомість обладнана величезним вікном на вулицю, повідомляє ТСН.

Усі санітарні норми та вимоги тут порушені, кажуть батьки. Проте, директорка школи каже, для неї в туалеті головне – чистота, а не приватність.  Та додає, що для учнів середніх класів у туалетах перегородки вже є. Вони іржаві та закриваються клямками.

І в цьому ж коридорі, просто у гардеробній діти навперебій купують снеки та солодку воду. Хоча продаж цих товарів у всіх школах області заборонений. У продавчині дозвільних документів нема. Про них вона запитує у директорки. Та  у такій торгівлі не вбачає нічого небезпечного.

Ще одна проблема для школи— відсутність дзвоника. Загальний електричний зламаний вже два роки. У двадцять першому столітті завгосп дзеленчить у старий ручний дзвоник. Два поверхи школи долає за п’ять хвилин. Відповідно уроки та перерви у всіх починаються по-різному. Часто дзвоника взагалі не чутно.

Директорка пояснює, що коштів нема ні на що. Із районного бюджету на цей рік їй виділили лише сім тисяч гривень на фарбу, тому поліпшити стан школи неможливо.

Докладніше - у сюжеті: