“Важко грати з “Тернополем”, це прагматичний футбол 90-х”, – тренер “Сталі” (Відео)

футболВ 11-му турі Першої ліги ФК “Тернопіль” вдома зустрівся із дніпродзержинською “Сталлю” і зумів перемогти принципового суперника з рахунком 2:1.

До цього туру тернополяни були на четвертій сходинці у турнірній таблиці. Суперник із Дніпродзержинська йшов другим.

Принциповості зустрічі додавала напруга між двома клубами, що триває ще із другої ліги. Третім аргументом на інтригу в матчі було те, що у новому сезоні ФК “Тернопіль” на рідному полі ще жодного разу не поступався суперникам. “Сталь”, у свою чергу, взагалі у сезоні йшла без поразок і саме вона першою підтвердила намір зберегти цю статистику за собою. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

На 31-й хвилині Станіслав Куліш після подачі з кутового виявився найуважнішим у штрафному майданчику тернополян і вивів свою команду вперед. Тернопляни відповіли також після стандарту. На завершенні першого тайму штрафний удар від Віталія Богданова, за посередництва Богдана Семенця, довів до взяття воріт Ігор Мединський.

Тож на другий тайм команди вийшли із рівним рахунком. У новій сорокап’ятихвилинці на радість вболівальників здобути перевагу зумів ФК “Тернопіль”. Уже не вперше успіх команді принесло вкидання ауту у виконанні Андрія Дубчака. Богданов переправив м’яч на дальню стійку, де у ворота його доправив Сергій Полянчук.

Відігратися “Сталь” із Дніпродзержинська уже не змогла – 2:1 на користь футбольного клубу “Тернопіль”.

– Я не знаю яким треба бути нахабою, щоб приїхати у День вчителя у Тернопіль і забирати очки. В День вчителя “Динамо” Київ тут не візьме очки, і я радий, що так все сталося, – каже головний тренер ФК “Тернопіль” Василь Івегеш.

Навряд чи задоволений очільник “Сталі” Володимир Мазяр – в новому сезоні його команда програла вперше. Післяматчеве інтерв’ю TV-4 дало повністю.

– Ми пропустили взагалі нелогічні голи. Просто не розумію… Один рікошет, зрозуміло, не дограли, а ті аути. Ну, важко грати з “Тернополем”. Вони грають у прагматичний футбол. Це – футбол дев’яностих, він приносить результати. Але я не думаю, що ті футболісти, які грають у “Тернополі”, будуть прогресувати як футболісти, в плані індивідуальності. Все, дякую, вибачте, мені треба додому…

ФК “Тернопіль”, завдяки цій перемозі, піднімається на третє місце у турнірній таблиці та отримує овації від вболівальників – команда у чемпіонаті перед ними не програє більше року. Найближчий матч ФК “Тернопіль” зіграє 11 жовтня у Чернігові, проти “Десни”.