Жданов сказав, чому армія РФ не зможе перемогти ЗСУ у війні (Відео)

Армія Росії воює за давно застарілими радянськими стандартами. Це одна з глобальних причин, чому у війні проти України в армії РФ немає шансів проти сучасних Збройних сил України.

Про це заявив військовий аналітик Олег Жданов в ефірі 24 Каналу.

“У Росії військові статути майже не змінилися з часу Радянського союзу. Вони воюють в парадигмі Другої світової війни: важкі механізовані колони, глибоке вклинення в територію противника, намагання розгорнутися в єдиний броньований порядок. На тому ж Ізюмському напрямку чому у них не виходить? Там начебто 22 батальйонно-тактичні групи військ РФ, а за рахунок того, що ділянка фронту дуже вузька, вони не можуть розгорнутися в велику танкову лавину і йти в наступ на наші війська. І вони змушені там однією-двома батальйонно-тактичними групами атакувати ЗСУ. Ми їх трощимо, вони міняють тільки батальйонно-тактичні групи. Поки ЗСУ контрударом не зупинили цей наступ, він продовжувався так 5 тижнів поспіль”, – сказав Жданов.

Військовий експерт підкреслив, зо Збройні сили України вмотивовані і ведуть дуже грамотну та сучасну оборону від російських окупантів. Тому армію РФ у війні проти України чекає глобальна поразка від Збройних сил України, вважає Олег Жданов.

"Чим більше ми їх розтрощимо, тим легше нам їх буде гнати з України", - сказав про війська РФ Олег Жданов.

Більше - у прямій мові військового аналітика Олега Жданова у відео 24 Каналу.