Ватажка терористів Захарченка незабаром “утилізують”?

«ДНР» продовжують влаштовувати криваві розбірки в боротьбі за місцеві «дохідні» місця.

За словами експертів-аналітиків, на окупованих територіях посилюється внутрішня боротьба і йде постійний переділ сфер впливу. Схоже, що боротьба серед бойовиків проходить за простим кримінальним принципом «Немає людини – немає проблем», пише hronika.info.
Це припущення підтверджують недавні резонансні випадки замаху на діячів так званої “ДНР”. Спочатку був підірваний позашляховик, в якому перебувала секретар лідера бойовиків Олександра Захарченка Олена Філіппова. В результаті машина була понівечена вибухом до невпізнання, а Філліпова потрапила до лікарні. Цього ж дня було скоєно замах на “депутата”, кандидата на пост глави самопроголошеної “ДНР” Юрія Сивоконенка. Його обстріляли з автоматів на вулиці Панфілова. В результаті Сивоконенко був поранений в руку, а його помічник – в шию.
Дмитро Тимчук припускає, що скоро “політична” верхівка бойовиків може змінитися. У основних «гравців» цієї фейкової республіки є свої покровителі в Кремлі, і зараз почався процес фізичного усунення Захарченка.
У січні 2015 був убитий “Бетмен”, він же – Олександр Бєднов, а в кінці травня 2015 року – командир бандформування “Привид” Олексій Мозговий. Знищених бойовиків більш дрібного рівня було набагато більше, просто цьому не надавали масового розголосу.
Зараз, за ​​твердженням Тимчука, так званий Горлівський гарнізон є ядром для дуже потужною угруповання, яке створюється з березня цього року. Його бойовики будуть використовувати в разі масштабного наступу, як на західному напрямку, так і на північному. А найближчим кандидатом на «утилізацію» Тимчук назвав Безлера.