Василь Олещук: «Якщо працівник — частково безробітний, він може отримати виплати»

Непроста ситуація в державі через пандемію COVID-19 внесла значні корективи й у функціонування ринку праці. Під особливо важкий удар потрапив малий і середній бізнес, значна частина якого опинилася на межі закриття. Щоб фактично врятувати таких підприємців та робочі місця для їхніх працівників, законодавець запропонував вихід — часткове безробіття. Це — коли роботодавець на визначений термін призупиняє діяльність найманого працівника із збереженням за ним робочого місця.

Сьогодні для таких працівників роботодавцям Тернопільщини служба зайнятості виплачує допомогу по частковому безробіттю.

— ЇЇ можуть отримати представники малого та середнього бізнесу, які зупинили чи скоротили діяльність через карантин, сплачували єдиний внесок за найманих працівників упродовж шести місяців, які передують даті зупинення діяльності й не припинили трудових відносин з ними на момент звернення до служби зайнятості, — пояснює директор Тернопільського обласного центру зайнятості Василь Олещук. — На 20 травня цього року вже розглянуто пакети документів 418 роботодавців області. Прийнято 342 рішення щодо виплати допомоги по частковому безробіттю 2044 працівникам. Уже профінансовано 177 тисяч гривень для виплати допомоги по частковому безробіттю 54 працівникам. Днями на цю допомогу надійде ще мільйон 904 тисячі 900 гривень, які будуть одразу перераховані роботодавцям.

— Куди звернутися і які документи потрібні, щоб отримати допомогу з часткового безробіття?

— Роботодавцю потрібно впродовж 30 днів з моменту зупинки чи скорочення діяльності звернутися до центру зайнятості за місцем сплати єдиного внеску. Йому необхідно надати: заяву в довільній формі. У ній зазначити належність до малого чи середнього бізнесу відповідно до статті 55 Господарського кодексу України, а також копії документів, завірених в установленому порядку, щодо середньої кількості працівників та доходу роботодавця за попередній календарний рік (тобто за 2019-ий); засвідчену роботодавцем копію наказу із зазначенням початку зупинення, скорочення діяльності; відомості про працівників, у яких виникло право на допомогу по частковому безробіттю на період карантину; довідку про сплату єдиного внеску за останні шість місяців, що передують зупинці/скороченню діяльності, видану ДПС.

Подати ці документи можна в один із зручних способів. Оригінали — надати через скриньку для кореспонденції в центрі зайнятості чи поштою, можна сканкопії – на email, а оригінали донести пізніше. Заяви роботодавців розглядають в обласному центрі зайнятості щоденно.

— Наскільки швидко роботодавець отримає ці кошти та які його подальші дії? Тобто,(кому та у який термін повинен видати допомогу, з якою періодичністю подавати оновлені списки працівників?

— Упродовж трьох робочих днів обласний центр зайнятості перевіряє документи та ухвалює рішення щодо надання допомоги. Якщо рішення позитивне, є ще три робочих дні, аби донести оригінали документів, якщо були подані скан-копії та укласти відповідний договір з центром зайнятості. Після отримання відомостей від роботодавця на його працівників обласний центр зайнятості замовляє кошти, а впродовж трьох робочих після одержання коштів на свій рахунок переказує їх роботодавцю. Виплатити їх працівникам роботодавець має упродовж трьох робочих днів з моменту одержання коштів за окремою платіжною відомістю.

Роботодавці будуть подавати щомісячно списки працівників, які були в стані часткового безробіття.

— Скільки людей зможе отримати таку допомогу і яка це буде сума на одну людину?

— Кількість працівників, які зможуть отримати допомогу по частковому безробіттю залежить від роботодавців, які звернуться в службу зайнятості. Розмір допомоги надається з розрахунку 2/3 тарифної ставки/окладу, встановленої працівникові, але не може перевищувати розміру мінімальної заробітної плати, тобто 4723 гривні.

— Чи мають право на таку допомогу ті, хто працює за сумісництвом?

— Право на допомогу не мають працівники, які працюють у роботодавця за сумісництвом, або отримують пенсію.

— На який період надаватиметься допомога?

— У період карантину на строк зупинення чи скорочення діяльності та протягом 30 календарних днів після завершення карантину.

— Чи є причини, через які в допомозі можуть відмовити?

— Так, є. Це, коли роботодавець — представник великого бізнесу, або, коли роботодавець оформив простій на підприємстві чи відправив працівників під час карантину в неоплачувану відпустку. Також відмовлять у виплаті, коли роботодавець не сплатив єдиного соціального внеску за останні шість місяців до початку зупинки чи скорочення, або несвоєчасно подав документи.

Тіна Влад.