Вашингтон ввів санкції проти РФ і зробив Москві застереження через Україну. Кремль відповів (Відео)

Фото – Фото: TASS/EPA

Байден наголосив, що США готові співпрацювати з Росією, якщо та дотримуватиметься міжнародного права і не втручатиметься в справи інших країн, в тому числі – України. У протидежному випадку будуть нові санкції Вашингтона проти Росії. В Кремлі відповіли, що на санкції США Росія відповідатиме жорстко.

Білий дім 15 квітня повідомив, що за втручання Росії у вибори в США адміністарція Байдена запроваджує санкції проти РФ і висилає 10 російських дипломатів.

У МЗС Росії заявили, що відповідь РФ на санкції "буде невідворотною" і поклали відповідальність за погіршення відносин США і Росії на Сполучені штати.

"Подібна агресивна поведінка, безумовно, отримає рішучу відсіч. Відповідь на санкції буде невідворотною. У Вашингтоні повинні усвідомити, що за деградацію двосторонніх відносин доведеться розплачуватися. Відповідальність за те, що відбувається, - цілком на Сполучених штатах Америки", - заявила речниця МЗС Росії Марія Зазхарова.

Читайте також: Кремль заявив, що зустріч Путіна і Байдена наразі неможлива

Президент США у своєму зверненні після запровадження санкцій щодо РФ наголосив, що Росія має повернутись до норм міжнародного права і застеріг Кремль від подальшої ескалації конфлікту з Україною.

"Я повністю підтримую суверенітет і територіальну цілісність України і зараз настав час для деескалації, шляху уперед через дипломатичний процес. США та Україна конструктивно рухаються цим шляхом. І я хочу сказати, що в інтересах США - співпрацювати з Росією, ми будемо продовжувати це. Але якщо Росія намагатиметься зашкодити інтересам США, ми відповідатимемо на це. Це стосується наших народів і наших союзників", - заявив Президент США Джо Байден.

Більше подробиць - у відео ТСН