Вас викликають у військкомат? Сьогодні стартувала приписна кампанія-2014

Фото - nis.pp.ua
Фото – nis.pp.ua

Із третього січня 2014 року в Україні стартує приписна кампанія юнаків 1997 року народження при районних (міських) військкоматах.

У ході цього загальнодержавного заходу десятки тисяч юнаків, який цьогоріч виповниться 17 років, викличуть до військкоматів, аби з’ясувати їх придатність до військової служби. У Тернопільській області таких близько 7 тисяч. На кожного з них у найближчому райвійськкоматі заповнять особову справу та видадуть приписне посвідчення.

За словами представників Тернопільського обласного військкомату, до цього готувалися: склали точні списки юнаків та визначили склад приписних районних (міських) комісій, до яких, окрім офіцерів райвійськкоматів, увійшли цивільні лікарі, психологи та працівники регіональних структур соціального забезпечення.

«Приписна кампанія-2014 буде тривати з 3 січня до 31 березня. За цей час кожен юнак пройде повне медичне обстеження, складе тести та поспілкується з офіцерами райвійськкоматів. В результаті цього ми матимемо індивідуальні дані про придатність до військової служби», – пояснив заступник Тернопільського обласного комісара Петро Сирко.

Читайте також. Закордонний паспорт тепер видадуть без довідки з військкомату

Офіцер порадив усім, хто отримає повістку, своєчасно прибути до райвійськкоматів і представити необхідні документи. Адже без приписного посвідчення стане неможливим вступ до інститутів чи коледжів, працевлаштування у бюджетних структурах тощо. За ігнорування приписної кампанії передбачені штрафи.

Читайте також. Останніх строковиків до армії Тернопільщина провела. Наступний призов – у внутрішні війська

Приписку до призовних дільниць проводять з метою взяття громадян на облік, визначення їх кількості, ступеня придатності до військової служби, встановлення рівня освітньої підготовки, здобутої спеціальності та рівня фізичної підготовки.