“Вас майданутих усіх вбивати треба”, – “Беркут” активістам

фото: fakty.ictv.ua
фото: fakty.ictv.ua

Активіст Олексій Гриценко розповів, що “Беркут” під Києво-Святошинським судом кидався на людей і бив дуже жорстоко з криками “вбивати майданутих”. – Телеканал новин “24”

“Зараз наші автівки зламалися біля автобусів “Беркуту”, один з яких ідентифікували ті, хто був під Святошинстким судом. Спочатку Беркут почав кидатися зі словами, цитую: “вас майданутих всех убивать надо”. Деякі хлопці із “Беркута” відтягнули борзого в масці бійця, все переходив у розмови про життя… Наша вимога – відкрити обличчя і показати посвідчення. Деяких ми встигли знятибез масок”, – написав Гриценко на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, Києво-Святошинський суд Київської області засудив Ігоря Мосійчука, Володимира Шпару та Сергія Бевза до 6 років позбавлення волі. Так званих "васильківських терористів" визнали винними в намірі скоїти вибух пам'ятника Леніну в Борисполі під час святкування Дня незалежності в 2011 році.

Після винесення вироку розпочалися сутички активістів із "Беркутом". Бійка спалахнула після того, як люди заблокували виїзд, щоб автозаки із засудженими не могли виїхати. Внаслідок сутичок активістів із "Беркутом" постраждали і протестувальники, і журналісти.

5 активістів потрапили до лікарні після сутичок з "беркутівцями".