“У вас ГРУ? У нас ФСБ”: Міжнародна слідча група МН17 оприлюднила запис про пряме командування Росією бойовиками на Донбасі (Відео)

ф1Росія має безпосередній стосунок до збиття майзійського Боїнга у 2014 році на Донбасі, оскільки саме російські спецслужби прямо командували діями бойовиків “ДНР”.

Черговий доказ цього опублікувала Міжнародна слідча група з розслідування справи збиття МН17.

Читайте також: Міжнародна слідча група назвала імена підозрюваних у збитті Боїнга на Донбасі — СБУ вже оголосила їм підозру. Повна версія брифінгу в Утрехті (Відео)

Слідчі оприлюднили телефонний запис розмови, в якій в бойовик “ДНР” – так званий “комендант Макіївки” – спілкується з російським куратором.

“У вас ГРУ? У нас ФСБ” – з’ясовують співрозмовники, з яких саме російських відомств надходять команди бойовикам на окупований Донбас.

“Ти будеш підпорядковуватись міністру оборони Шойгу”, – каже “коменданту окупованої “ДНР” Макіївки російський куратор.

Також в розмові вони з’ясовують, чи є зв’язок зі штабом російського терориста Ігоря Гіркіна-Стрєлкова (“Стрєлка”) в окупованому “ДНР” Слов’янську.

Більше подробиць про новий доказ, оприлюднений Міжнародною слідчою групою, та про хід слідства у справі МН17 – у сюжеті 5 каналу.