Валізу зі зброєю знайшли журналісти на горищі будинку у Львові: поліція встановлює її походження

Фото: zaxid.net Поліція встановлює походження зброї
Фото: zaxid.net
Поліція встановлює походження зброї

Автомат з прицілом з коліматором, глушником і бойовими патронами, у тому числі і бронебійними, знайшли на горищі з вільним доступом у Львові.

Страшна знахідка була на горищі чотириповерхового будинку у Львові, де розташовані редакції кількох львівських ЗМІ, був виявлений бойовий автомат з глушником і прицілом з коліматором, як і патрони.

На місці працювала слідчо-оперативна група. Про це в понеділок, 9 грудня, повідомляє Zaxid.net.

Поруч з автоматом, оснащеним прицілом з коліматором, знаходилися патрони, у тому числі бронебійні.

 Як розповів директор ТРК Люкс Олександр Денищук, автомат з прицілом з коліматором, глушником і бойовими патронами, у тому числі і бронебійними, знайшли на горищі з вільним доступом. Співробітники компанії, які регулярно обстежують горище, знайшли там валізу, у якій виявили зброю. Зовні знайдений автомат схожий на чеську модель CZ Sа vz.58, проте точну інформацію зможуть надати правоохоронці після проведення експертизи.
“З цього горища видно тільки внутрішній двір будинку і сходову клітку, де ходять відвідувачі і працівники ТРК Люкс і сайту Zaxid.net”, – сказав Олександр Денищук.
На місце події викликали правоохоронців, які зараз розслідують, хто і з якою метою сховав автомат на горищі будівлі.
Для довідки:  в будинку на площі Галицькій, 15, розташовано кілька редакцій, що входять у медіа-холдинг ТРК Люкс. Зокрема, мова йде про Zaxid.net, радіо Люкс ФМ, сайт 24 канал і портал Футбол 24. Також у цьому будинку розташоване управління комунальної власності Львівської міської ради.