Валерія Гонтарева записала відеозвернення для журналістів і розповіла про переслідування її і членів сім’ї (Відео)

фото: Новое время
фото: Новое время

Ексголова Національного банку Валерія Гонтарева надіслала журналістам фото й відео для підтвердження того, що вона перебуває з травмами в лондонському госпіталі. Відео з Гонтаревою публікує “Новое время”

У відео Гонтарева розповідає, що надіслала його, аби зупинити всі чутки, які розповсюджують ЗМІ з приводу її перебування в лікарні. Колишню посадовицю ушпиталили з тяжкими травмами, які вона дістала внаслідок наїзду на неї автівки.

На відео видно палату ексочільниці НБУ, травмовані ноги, інвалідний візок та милиці. Ексголова НБУ додала, що наступні 4-6 місяців пересуватиметься за допомогою милиць.

Прокоментувала вона і напад на автомобіль сім’ї її сина в Києві. Автомобіль сина ексглави Нацбанку Валерії Гонтаревої цієї ночі облили бензином і спалили. Гонтарева розповіла, що автівка була зареєстрована на її невістку. А вона також Валерія Гонтарева.

Крім того, Гонтарєва сказала, що пов’язує ці дві події, вважає їх невипадковими і стверджує, що це атака на її родину.

Ексочільниця Нацбанку сказала: “Я вас прошу, припиніть всі ці інсинуації, хай наша поліція хоч колись займеться своєю справою і розкриє хоч один злочин у нашій країні”.

Як повідомляв 5.UA, у кінці серпня екс-глава НБУ Гонтарева розповіла, що в Лондоні її збив автомобіль, у результаті чого вона отримала серйозні травми.

5 вересня вона ж повідомила, що вночі у Києві згорів автомобіль її невістки.

Подробиці – у відео НВ: